Xi'an Naturetech Co., Ltd
call us on: +86-29-63652300
Novinky
Domů > Novinky > Obsah

Huminová kyselina Role

Xi'an Naturetech Co., Ltd | Updated: Jul 25, 2017

Pesticidní ochrana huminní kyseliny se týká huminové kyseliny a pesticidu prostřednictvím iontové vazby, vodíkové vazby, přenosu protonů, přenosu elektronů, komplexace humánních kyselin a dalších interakcí s cestou a vytváření nového typu komplexu pesticidních polymerů. Studie a praxe ukazují, že huminové kyseliny a pesticidy, fungicidy, komplex herbicidů kyseliny humánní mohou hrát roli při zvyšování účinnosti a snížení toxicity.

Solubilizace: huminová kyselina může hrát roli povrchově aktivních látek, povrchové napětí kovových solí je nižší než povrchové napětí vody, mohou pesticidy produkovat významný disperzní a emulgační účinek, mohou zlepšit rozpustnost rozpustných pesticidů;

Synergismus: kyselina humická může zvýšit absorpci rostlin pesticidy, pesticidy huminní kyseliny a regulátory růstu rostlin mohou zlepšit biologickou aktivitu, mohou výrazně zlepšit účinnost pesticidů;

Účinek s trvalým uvolňováním: humická kyselina na rychlosti rozkladu pesticidů má významný inhibiční účinek, humická kyselina a čím vyšší je množství huminové kyseliny, tím pomalejší je rychlost;

Toxické účinky: kyselina huminová může pasivovat aktivity těch enzymů, které jsou toxické pro pesticidy, stimulovat aktivitu enzymů k antagonizaci pesticidů, humánní kyselina zmírňovat a snižovat toxicitu pesticidů.

Půdní mikroby jsou jedním z důležitých důvodů pro složení půdy, přeměnu půdní organické hmoty, cirkulaci živin a významných bioaktivních látek - enzymů v procesu rostlinolékařské činnosti. Huminová kyselina může podporovat činnost půdních mikrobů, humánní kyselina zvyšuje počet půdních mikrobů a zvyšuje aktivitu půdních enzymů apod., Potvrzuje velký počet výzkumných dat doma iv zahraničí. A souhlasil s tím, že aplikace huminové kyseliny na aerobní bakterie, aktinomycety, humickou kyselinu zvyšuje počet bakterií rozkladu vláken. Je výhodné urychlit mineralizaci organické hmoty a podpořit uvolňování živin. Proto použití huminové kyseliny, může kontrolovat ovoce hniloby, huminové kyseliny žluté listy, letáky, fusarium wilt.

S rychlým rozvojem chemického průmyslu v Číně hraje nepochybně důležitou roli počet výroby chemických hnojiv a aplikace rostoucího, rostoucího hnojiva na rozvoj zemědělské výroby, ale s nárůstem množství chemických hnojiv se náklady na hnojiva humánních kyselin , používání hnojiv Snižování sazeb a další otázky, ale také postupně odráží.

V současné době se čínská míra dusíkatých hnojiv 30-50%, míra využití fosfátů 10-20%, míra využití potaše 50-70%, jak zlepšit využití hnojiv, se stala světem, který přikládá velkou důležitost výzkumnému tématu. Existuje mnoho způsobů, jak zlepšit míru využití hnojiva. Huminová kyselina V současné době je nejúčinnějším výsledkem použití biologicky aktivních přísad k aktivaci huminové kyseliny, humická kyselina zvyšuje její chemickou aktivitu a biologickou aktivitu, jako je chemická kombinace, adsorpce, chelatace, mikrobiální množení a tak dále.

Huminová kyselina obsahuje řadu funkčních skupin, huminovou kyselinu aktivovanou humickou kyselinou ve vysoce účinných bioaktivních látkách, růst plodin a fyziologický metabolismus in vivo stimulaci. Huminová kyselina tato vlastnost není dostupná v obecně používaných hnojivech, určitá koncentrace namáčení, dip koreň, namočená v kořenech, postřik humínové kyseliny, zalévání, tak základní hnojivo atd. na různých plodinách mají zřejmý stimulační účinek. Humická kyselina Komplexní výkon při podpoře vývoje kořenů, výnosu plodin, kvalitativních faktorů, dobrého dopadu.


Contact Us

Add.: C1008 Xinyidai International, 7 Xixie Road, Xi'an Čína 710065

Tel: 86-29-63652300

E-mail: info@agronaturetech.com

Web: www.agronaturetech.com

Copyright © Xi'an Naturetech Co., Ltd