Xi'an Naturetech Co., Ltd
call us on: +86-29-63652300
Novinky
Domů > Novinky > Obsah

Rozpoznávání PowerAmino

Xi'an Naturetech Co., Ltd | Updated: Jun 21, 2018

PowerAmino je složená aminokyselina.


Sloučenou aminokyselinou je rostlinná aminokyselina jako matrice, která využívá enormní povrchovou aktivitu a adsorpční kapacitu, růst rostlin a rozvoj kanaďanů potřebuje živiny (dusík, fosfor, draslík, železo, měď, mangan, zinek, hliník, bór atd.). , přes hustou a složitou tvorbu organických sloučenin.


Aminokyselinová hnojiva účinnost sběr organických hnojiv dlouhodobý, stabilní účinek rychle působících hnojiv, biologických hnojiv a mikronutrientu hnojiva efektivita jako celek, může chelátovat prvky půdních živin, stimulovat růst kořenů, zlepšit plodinovou fotosyntetickou výkonnost, podporovat přenos fotosyntetického výrobku, dopravy, zlepšení kvality plodin, zlepšení výkonu produktu.


V kombinaci s anorganickými hnojivy lze zvýšit synergický účinek živin a významný nárůst výnosu plodin. Dlouhodobá aplikace umožní porézní a volnou půdu, sníží stupeň konsolidace půdy a zlepší schopnost půdy zadržovat hnojivo a vodu. Tento druh hnojiva může nejen udržovat pomalé uvolňování a plné využití velkého množství prvků, ale také zajistit stabilní a dlouhodobé účinky stopových prvků. Může zlepšit dýchání rostlin, zlepšit proces REDOX v rostlině a podpořit metabolismus rostlin. Může podporovat tvorbu fotosyntézy a chlorofylu, aktivitu oxidu, enzymovou aktivitu, klíčivost semen, absorpci živin, růst kořenů a fyziologický a biochemický proces má zřejmou propagaci a aktivaci. Zejména je s rostlinami spíše blízká než jakákoli jiná látka.

image.png

image.png

Contact Us

Add.: C1008 Xinyidai International, 7 Xixie Road, Xi'an Čína 710065

Tel: 86-29-63652300

E-mail: info@agronaturetech.com

Web: www.agronaturetech.com

Copyright © Xi'an Naturetech Co., Ltd